5. Festiwal Nauki i Zabawy

26.03.2024

5. Festiwal Nauki i Zabawy zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze wczoraj prognozy na niedzielę były różne natomiast może być tak, że deszczu jednak nie będzie, więc zorganizujemy wydarzenie na parkingu Centrum Symulacji Medycznej. Decyzję podejmiemy w piątek rano.

Jesteśmy przekonani, że atrakcje, które przygotowujemy zadowolą nawet tych najbardziej wybrednych.

Oprócz atrakcji w postaci gier i zabaw dla dzieci, eksperymentów naukowych i doświadczeń przygotowanych przez poszczególne Instytuty Uczelni, nie zabraknie innych atrakcji, a wśród nich pokazów:

• Straży pożarnej
  • Policji
  • Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Sanoku
  • WCR Sanok

Dla najmłodszych przygotowaliśmy darmowe dmuchańce i popcorn.

Na scenie:

• 10:50-11:30 Występy sanockich Przedszkolaków
  • 11:30 Występ dzieci AKADEMIA WYOBRAŹNI
  • 11:40 Występ dzieci Zespół Szkół w Nowotańcu
  • 12:00 Solistki Marakasy z SP 6 w Sanoku
  • 12:30 Pokaz gimnastyczny Uczniowski Klub Sportowy Spartanie
  • 12:45 Pokaz TEXOM Samuraj Sanok
  • 13:00 Sanocka Młodzieżowa Orkiestra Dęta -Avanti
  • 13:30 ZUMBA Paweł Kuliga oraz występ Młodzieżowy Dom Kultury Sanok

Nie tylko dla najmłodszych, ale także tych starszych otworzymy nasza garaż karetki oraz SOR w Centrum Symulacji Medycznej. Dla chętnych (do czego serdecznie zapraszamy) przewidzieliśmy możliwość rejestracji potencjalnych dawców szpiku we współpracy z Fundacją DKMS

Oj będzie się działo. Planujcie już teraz czas, aby spędzić go z nami w niedzielne przedpołudnie

plakat3004.png